Знайти нас дуже просто — ми в самому центрі Харкова вул. Ярослава Мудрого, 24, ст. метро Пушкінська Пн-Пт: 9:00 -21: 00, Сб: 9: 00-17: 00

Безболісна хірургічна стоматологія в Харкові

Весь спектр послуг оперативного, планового лікування без болю та з гарантією

Запишись на безкоштовну консультацію та огляд фахівцем

Ми працюємо вже більше 10 років і допомогли 6000 пацієнтам

16 кваліфікованих фахівців зі стажем

Сучасне європейське обладнання

Прогресивні, безболісні методи лікування

Послуги

1
Видалення зуба (кореня)

Видалення зуба передує ретельна діагностика: за даними рентген-досліджень стоматолог-хірург визначає кількість коренів зуба, їх довжину, форму і особливості положення сусідніх зубів.

На підставі цих даних лікар вирішує, яким чином буде проходити операція.Современние технології та досвід наших фахівців дозволяють провести операцію з видалення зуба безболісно і максимально комфортно.

2
Видалення зубів мудрості будь-якої складності

Дану процедуру фахівці нашого центру проводять за допомогою спеціального приладу — пьезотома. Це дає можливість: виконувати операції без травм нервів і судин.

При цьому хірургічне втручання передбачає мінімальне травмування тканин, що позитивно позначається на відновленні після маніпуляцій.Антібактеріальний ефект, дає можливість не призначати сильнодіючі антибіотики.

3
Імплантація

Імплантація зубів необхідна не тільки для естетичної краси посмішки. Установка імпланта в місцях, які не видно, необхідна, щоб не постраждали сусідні зуби і весь ряд в цілому.

Імплантація має на увазі тільки індивідуальний підхід. У нашій клініці 3 вузькопрофільних фахівця працюють з усіма видами імплантів. Доктора на початку роботи з пацієнтом спочатку консультуються між собою, обговорюючи який імплант більш підходить пацієнту в зв’язку з його клінічної ситуацією.

4
Операції із застосуванням PRF-згустку, PRF-мембрани

Сьогодні, ми можемо запропонувати Вам новий та, на сьогоднішній момент, найбільш ефективний метод регенерації тканин, що оточують зуб (пародонту) — ПРП (PRF) -технологію.

Вихідним матеріалом для отримання плазми служить кров, взята у самого пацієнта в дуже невеликій кількості (приблизно 30-60 мл.). Пробірку з кров’ю поміщають в спеціальну центрифугу. Прилад за допомогою подвійного центрифугування ділить кров на складові частини під дією відцентрової сили. Утворюються дві порції рідини: нижня — багата тромбоцитами плазма, з деякою домішкою лейкоцитів і еритроцитів, і верхня — плазма бідна тромбоцітамі.Затем доктор або робить ін’єкцію в ділянку тканини, на якому проводиться хірургічна маніпуляція, або поміщає тромбоцитарний згусток в порожнину, яку планується заповнити кістковою тканиною. Все це проводиться під анестезією, тому абсолютно безболісне.

5
Резекція верхівки коріння

Одна з зубозберігаючих операцій, що дозволяє уникнути видалення зуба при наявному запальному вогнищі в області верхівки кореня. Зуб залишається на своєму місці, забезпечуючи цілісність зубного ряду зі збереженням жувальної функції.

Операция застосовується при: Выявленной кисте, гранулеме размерами больше 1 см;Значительной искривленности корневой верхушки, которая препятствует нормальному пломбированию канала;Недопломбированных каналах с сохранностью коронковой части зуба;Отломе стоматологического инструмента глубоко в канале;Перфорации корня (представляет собой отверстие в корне зуба, которое врач может сделать при изгибе корня (особенно в последней трети));Переломе корня в области верхушки; Наличии ортопедической конструкции на зубе (искусственная коронка и др.).

6
Синус-ліфтинг

Іншими словами кісткова пластика. Коли потрібен імплант, а його неможливо впровадити.

В результаті такої операції обсяг кісткової тканини стає значно більше і його цілком достатньо лікаря для того, щоб на ньому розмістити імплант.Кваліфікація і досвід наших хірургів, дозволяє успішно проводити дані операції

7
Пластика вуздечки губи

Її роблять в тому випадку, якщо вуздечка занадто коротка або занадто широка, що впливає на розташування зубів і стан ясен

Сама операція не вимагає ніякої особливої підготовки, проходить швидко і безболісно, а процес реабілітації після неї триває всього пару днів. Ніяких мінусів і суцільна користь для здоров’я

8
Розщеплення кісткового гребеня

Розщеплення кісткового гребеня необхідно у випадках, коли встановити імплант неможливо через вузького кісткового гребеня, тобто недостатньо місця для щільної фіксації імпланта.

При діагностиці та плануванні операції ми застосовуємо сучасні методи комп’ютерного моделювання та створення цифрового об’ємного зображення. Це дозволяє правильно оцінити можливості позиційного розташування і фіксації зубного імплантату.

9
Лікування зубів будь-якої складності
— Художня реставрація зубів;
— Професійна гігієна порожнини рота;
— Профілактика карієсу і його ускладнень;
— Лікування карієсу і його ускладнень (пульпіту, періодонтиту);
— Переліковування кореневих каналів;
— Пломбування кореневих каналів гутаперчею;
— Лікування апаратом Vector;
— Шинування рухомих зубів
10
Лікування брекет-системою у будь-якому віці

Ортодонтичне лікування проводиться не тільки в дитячому або в юнацькому віці. Сучасне лікування дозволяє привести неправильний прикус в норму в будь-якому віці. Лікування брекетами в дорослому віці може зажадати більше часу. Це пов’язано з високою щільністю кістки щелеп і станом ясен і зубів.

Ортодонтичне лікування покращує форму зубощелепної системи і в косметичному, і в функціональному відношенні, виправляє викривлені зуби, неправильний розвиток щелепних кісток і прикусу, які порушують естетику особи. Після виправлення прикусу може покращитися профіль, форма скул і підборіддя, можуть зникнути головні болі. Все залежить від клінічного випадку пацієнта, не завжди тільки ортодонт може поліпшити естетику і функціональність, так само для цього необхідні і інші фахівці: хірург, ортопед, терапевт і пародонтолог.

Дізнайтеся докладніше про послуги
Зателефонуйте:
Напишіть:
Заповніть форму і ми передзвонимо:

Познайомтесь з нашими фахівцями

З чим найчастіше асоціюється хірургія та стоматологія?

Найпоширеніші страхи і побоювання пацієнтів:

Біль та дискомфорт

Молодий чи недосвідчений доктор

Погано оброблені інструменти

Висока вартість та неясність остаточної фінансової картини

Немає гарантій та відповідальності

Вже при першому знайомстві з нами ми розвіємо всі ваші побоювання

Ми легко доведемо вам, що хірургічна стоматологія може бути професійною, швидкою, безболісною і в той же час доступною

Без болю і дискомфорту

 • Огляд без неприємних відчуттів, без колючих та ріжучих інструментів.
 • Застосування найсучаснішої та безпечної анестезії, що б навіть не відчувати натяку на біль.
 • СПЕЦІАЛЬНІ голки в кілька разів тонше звичайних - ви даже НЕ відчуєте Введення
 • Для кожного пацієнта підбирається свій анестетик виходячи з індивідуальних особливостей організму, що повністю виключає введення не того речовини.
 • Можливі, при бажанні, послуги під загальним наркозом для особливо неприємних процедур
 • Прогресивні методи лікування, зводять до мінімуму хворобливі відчуття в післяопераційний період.
 • Вас приємно здивує ідеальна чистота у всіх приміщеннях нашій клініці, не кажучи вже про операційну.
 • Ми намагаємося використовувати одноразові інструменти, там де це можливо.
 • Для кожного пацієнта передбачений набір стерильних інструментів і гігієнічних засобів.
 • Інструменти багаторазового використання і устаткування завжди ретельно оброблені.
 • У холі нашої клініки є сертифікат від міністерства охорони здоров'я України, який підтверджує, що у нас безпечно.

Ідеальна чистота та стерильність

Доступні ціни, вартість лікування відома заздалегідь

 • Ми завжди прораховуємо вартість лікування і кожен пацієнт знає на що йому розраховувати. Якщо має бути великий обсяг роботи, складається попередній план лікування, в якому описується робота і вартість всіх необхідних маніпуляцій. Даний план узгоджується з пацієнтом, без його відома лікування не розпочнеться. І тільки тоді, коли пацієнт розуміє до найдрібніших подробиць яке лікування буде проводитися і дасть згоду, тільки після цього доктор приступає до виконання плану лікування
 • Наші ціни, в порівнянні з іншими клініками, більш ніж лояльні. Ви зможете переконатися в це відвідавши нас.
 • Рік - максимальний термін гарантії на пролікований зуб. За цей час, що б не сталося з зубом, лікар зобов'язаний все відновити безкоштовно. Але, гарантію можна збільшити до 2-3 років. Відповідальний стоматолог обов'язково в кінці гарантійного терміну запросить вас на профілактичний огляд. Якщо протягом року ви не лінувалися чистити зуби вранці і ввечері, то знос мінімальний, і гарантія може бути продовжена ще на пів року. Якщо до кінця і цього терміну ви не станете нехтувати профілактичним оглядом, то цілком можна розраховувати на подальше продовження гарантії. "Чисті зуби не хворіють", - кажуть німці. І вони мають рацію.

Повна відповідальність і гарантії на всі види послуг

Вартість

 • Видалення зуба

Від 250 грн.

 • Операція видалення зубів мудрості

Від 450 грн.

 • Резекція верхівки кореня

Від 1100 грн.

 • Cинус ліфтинг

Від 5500 грн.

 • Імплантати

Від 9900 грн.

 • Пластика вуздечки язика

Від 1200 грн.

Детальний прайс лист ми надішлемо на вашу пошту
Або зателефонуйте нам, ми прорахуємо орієнтовну вартість у вашому конкретному випадку
Остаточну вартість і план лікування ви можете дізнатися після огляду і діагностики

Наші фахівці про методи лікування:

Виборная С.В.  — терапевт (директор) 

«Тріснув зуб»

Проиграть видео

Глейзерман О.І.  — хірург

«Видалення з пьезотомом»

Проиграть видео

Олейник І.В. — ортодонт

«Брекети у дорослих»

Проиграть видео

Деревенских Н.В .  — терапевт

«Пломбування каналів»

Проиграть видео

Деревенських Н.В .  — терапевт

«Лікуванння молочних зубів»

Проиграть видео

Відгуки

Детальніше ознайомитись з усіма поглядами про нас наших пацієнтів, ви можете на гугл мапі та наших акаунтах у соціальних мережах

Виборна

Світлана Вікторівна

головний лікар

Наших пацієнтів знає весь персонал!

Вас веде не тільки доктор, а Ви стаєте індивідуальним паціентом.

Проводятся спільні консультації фахівців щодо вашої клінічної ситуації. Адміністратори знають про Ваших майбутніх візити і завжди сповістять заздалегідь.

На контролі кожен пацієнт, незалежно у якого доктора він спостерігається і з якою проблемою. Ваші рентгенограми зберігаються і через певний час Ви зможете подивитися в динаміці свій стан.

Ми цінуємо те, що ви довірили вирішити проблему саме нам, з цього при повторному прийомі, ви можете розраховувати на знижку. Є поняття — сімейна знижка, коли у нас лікується вся родина. Максимальна знижка 10%, повірте що в стоматології це досить суттєво, ми знаємо що максимальні знижки у наших колег всього 4%.

Я, як керівник клініки, даю вам свої персональні гарантії, що наші фахівці на високому професійному рівні, вирішать ваші проблеми швидко, безболісно і максимально фінансово доступно. Ми завжди на зв’язку і відповімо на будь-яке ваше питання.

Запишіться на безкоштовну консультацію та обстеження прямо зараз:

Огляд та консультація вузьких фахівців

Підбір варіантів та складання плану лікування

Розрахунок точної вартості лікування

Зв'язатися з нами просто:
Зателефонуйте:
Напишіть:
Заповніть форму і ми зателефонуємо:
 • м.Харків, вул. Ярослава Мудрого, 24 ст. метро Пушкінська
 • Пн-Пт: 9:00 -21:00, Сб: 9:00-17:00
 • info@artstom.kh.ua
Зателефонуйте нам
Напишіть:
чи заповніть форму та ми зателефонуємо вам